Łukasz Chmielniak

adwokat

Posiadam bogate, ponad dwunastoletnie doświadczenie
jako obrońca w skomplikowanych
i wieloaspektowych sprawach karnych gospodarczych oraz karnych skarbowych. W wielu z nich krzyżowały się materie prawa gospodarczego, cywilnego, podatkowego, a także prawa karnego...
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Specjalizacja – przeciwieństwo wszystkoizmu ….

Łukasz Chmielniak08 marca 2013Komentarze (0)

W ostatnią środę miałem przyjemność uczestniczyć w konferencji organizowanej przez TemiTime pod nazwą „Kancelaria w chmurze”. Podczas mojego wystąpienia zaprezentowałem drogę, jaką przeszedłem od partnera wieloosobowej kancelarii prawnej do adwokata, który zbudował kancelarię wyspecjalizowaną w obronie przestępstw białych kołnierzyków. Opowiadałem o  zaletach specjalizacji, o komforcie jaki ona niesie, o nastawieniu Klientów oraz o przewadze konkurencyjnej, którą osiąga się będąc specjalistą.

Udział w konferencji był ciekawym i pouczającym doświadczeniem oraz okazją do poznania nietuzinkowych ludzi. Chciałem bardzo podziękować Organizatorom za zaproszenie, a także Uczestnikom za opinie oraz komentarze, które pojawiały się po moim wystąpieniu. Wszystkie są bardzo budujące i motywują do dalszej pracy.

Dziękuję również za zaproszenie do wzięcia udziału w kolejnej konferencji pod nazwą „Kancelaria w chmurze”, do zobaczenia w Poznaniu!

Na blogu Rafała Chmielewskiego można przeczytać komentarze pokonferencyjne.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: 606 833 038 e-mail: lchmielniak@chmielniak.com.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Łukasz Chmielniak Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Łukasz Chmielniak Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem info@chmielniak.com.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.