Łukasz Chmielniak

adwokat

Posiadam bogate, ponad dwunastoletnie doświadczenie
jako obrońca w skomplikowanych
i wieloaspektowych sprawach karnych gospodarczych oraz karnych skarbowych. W wielu z nich krzyżowały się materie prawa gospodarczego, cywilnego, podatkowego, a także prawa karnego...
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

O mnie

Wierzę, że jestem w stanie zapewnić moim Klientom sprawiedliwy i godny proces, zapobiec kryzysowi, zadbać o ich wizerunek w związku z toczącą się sprawą. Chcę ich należycie reprezentować i bronić ich praw na każdym etapie prowadzonej sprawy.

Jako adwokat sprzeciwiam się brakowi refleksji nad cudzym losem i jakże często spotykanej urzędniczej nonszalancji, ale nade wszystko sprzeciwiam się łamaniu prawa.

Wieloletnia praca z przedsiębiorcami, codzienne doradztwo menedżerom oraz prowadzenie wielu spraw z zakresu prawa handlowego, podatkowego, cywilnego,a także członkostwo w radach nadzorczych i doświadczenie zdobyte w sądach w sprawach karnych, pozwalają mi na gruntowną analizę problemów prawnych związanych ze sferą przestępczości gospodarczej, a przez to należytą obronę moich Klientów w sądzie. Zapewniają również szybką i należytą reakcję na sytuacje kryzysowe oraz pozwalają zapewnić komfort prowadzenia biznesu, pomimo toczącego się przeciw nim postępowania.

Wierzę, że moja wiedza i doświadczenie, a także absolutne zaangażowanie w powierzone mi sprawy pozwolą osiągnąć wszystko to, co w danej sytuacji dla moich Klientów będzie możliwe do osiągnięcia. Chcę nieść im pomoc, w trudnych chwilach służyć im radą i oparciem, chcę ich bronić, kontratakować i dla nich wygrywać.

Jestem adwokatem, obrońcą. Specjalizuję się w sprawach karnych gospodarczych i karnych skarbowych.

***

Zapraszam Cię do lektury bloga! A jeśli będziesz miał pytania czy wątpliwości, zachęcam Cię do kontaktu>>

***