Łukasz Chmielniak

adwokat

Posiadam bogate, ponad dwunastoletnie doświadczenie
jako obrońca w skomplikowanych
i wieloaspektowych sprawach karnych gospodarczych oraz karnych skarbowych. W wielu z nich krzyżowały się materie prawa gospodarczego, cywilnego, podatkowego, a także prawa karnego...
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Praktyczne szkolenie z odpowiedzialności karnej podmiotów zbiorowych!

Łukasz Chmielniak27 grudnia 2018Komentarze (0)

Drodzy,

chciałbym Was zaprosić na praktyczne szkolenie organizowane przez kancelarię Chmielniak Adwokaci z zakresu odpowiedzialności karnej podmiotów zbiorowych!

Szkolenie z odpowiedzialności karnej podmiotów zbiorowych

Jeżeli chcecie wzbogacić swoją wiedzę w temacie ryzyk płynących dla Was z nowej ustawy o odpowiedzialności podmiot zbiorowych za czyny zabronione pod groźbą kary, koniecznie wpadnijcie na szkolenie 17 stycznia 2019 r. w Warszawie!

Szkolenie poprowadzę dla Was ja, a także Robert Gniezdzia oraz Marcin Klonowski.

Jeżeli chcecie uzyskać więcej informacji na temat szkolenia i zapisać się, odwiedźcie stronę www.podmiotyzbiorowe.com.pl.

ZAPRASZAM!

Łukasz Chmielniak
adwokat

Photo by Dylan Gillis on Unsplash

***

Jak bronić się w sprawach dotyczących korupcji gospodarczej

Dziś kilka zdań o tym, na co należy zwrócić uwagę konstruując linię obrony w sprawach dotyczących korupcji gospodarczej (biernej).

Owo przestępstwo cechuje się bowiem pewną specyfiką, o czym czasami zapominają przedstawiciele oskarżycieli stawiając zarzuty menedżerom.

Ową specyfikę możesz zaś wykorzystać jako skuteczny element obrony [Czytaj dalej…]

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: 606 833 038 e-mail: lchmielniak@chmielniak.com.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Łukasz Chmielniak Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Łukasz Chmielniak Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem info@chmielniak.com.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.