Łukasz Chmielniak

adwokat

Posiadam bogate, ponad dwunastoletnie doświadczenie
jako obrońca w skomplikowanych
i wieloaspektowych sprawach karnych gospodarczych oraz karnych skarbowych. W wielu z nich krzyżowały się materie prawa gospodarczego, cywilnego, podatkowego, a także prawa karnego...
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Polski Zjazd Katedr Prawa Karnego i Kryminologii 2012

Łukasz Chmielniak08 września 2012Komentarze (0)

Rozwój przestępczości związanej z nowymi technologiami, cybermanipulacja informacyjna, konieczność wprowadzenia regulacji karnych odnoszących się do działalności ponadnarodowych instytucji finansowych,  czy ochrona ludzkiego dziedzictwa genetycznego – to tylko niektóre wyzwania, które stoją przed nauką prawa karnego w najbliższej przyszłości. Takie oto wnioski płynęły z dyskusji prowadzonej w ramach ostatniego dnia Ogólnopolskiego Zjazdu Katedr Prawa Karnego i Kryminologii zorganizowanego w dniach 5 – 8 września przez Uniwersytet Jagieloński oraz Wyższą Szkołę Prawa i Administracji w Przemyślu/Rzeszowie, w której to konferencji miałem przyjemność uczestniczyć.

W zjeździe wzięli udział najwybitniejsi przedstawiciele doktryny prawa karnego w Polsce i Niemczech, jak również praktycy – sędziowie, prokuratorzy i adwokaci.

Konferencji towarzyszył niezwykle interesujący program merytoryczny, doskonały klimat naukowy oraz świetny poziom dyskusji akademickiej. Spotkanie w Krakowie stanowiło również podsumowanie działalności naukowej Pana Profesora Zolla i połączone było z uroczystością wręczenia Panu Profesorowi Księgi Jubileuszowej.

Na stronie www e-Czasopisma Prawa Karnego i Nauk Penalnych znajdują się zapisy video zarówno samej konferencji, jak również uroczystości wręczenia Księgi Pamiątkowej.

http://www.czpk.pl/2012/09/09/uroczystosc-wreczenia-ksiegi-jubileuszowej-profesorowi-andrzejowi-zollowi/

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: 606 833 038 e-mail: lchmielniak@chmielniak.com.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Łukasz Chmielniak Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Łukasz Chmielniak Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem info@chmielniak.com.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.