Łukasz Chmielniak

adwokat

Posiadam bogate, ponad dwunastoletnie doświadczenie
jako obrońca w skomplikowanych
i wieloaspektowych sprawach karnych gospodarczych oraz karnych skarbowych. W wielu z nich krzyżowały się materie prawa gospodarczego, cywilnego, podatkowego, a także prawa karnego...
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Raport Pranie pieniędzy – Edycja 2014

Łukasz Chmielniak03 grudnia 2014Komentarze (0)

Wiem, że ostatnio Cię zaniedbuję! Nie piszę (choć kilka szkiców nowych wpisów gdzieś w drodze, w hotelach, czy w pociągach powstało i niebawem je opublikuję), nie uczestniczę w dyskusjach, nie komentuję. To wszystko przez natłok zajęć, masę rozpraw i pracę nad różnymi projektami kancelaryjnymi.

Taki właśnie projekt zaprezentowaliśmy wczoraj z kolegami z Kroll Ontrack, specjalistami od informatyki śledczej, podczas konferencji prasowej w Warszawie. To nowy raport Pranie pieniędzy – Edycja 2014. Poprzedni raport został „ściągnięty” ponad 6000 razy! Mam nadzieję, że obecny będzie równie interesujący, tym bardziej, że wzbogacony jest o dane z badań prowadzonych przez Kroll Ontrack na całym świecie!

W związku z wczorajszą konferencją dużo o raporcie mówiono w mediach,  miałeś więc może już okazję o nim usłyszeć. Niezależnie jednak od tego czy już o nim słyszałeś, czy też nie, raport umieściłem na blogu! Możesz się z nim zapoznać w każdej chwili!!!

Zapraszam i życzę miłej lektury!

 Raport Pranie pieniędzy - Edycja 2014

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: 606 833 038 e-mail: lchmielniak@chmielniak.com.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Łukasz Chmielniak Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Łukasz Chmielniak Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem info@chmielniak.com.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.