Podsłuchy i specjalizacja…

Łukasz Chmielniak        19 lipca 2014        Komentarze (0)

Ostatnio zostałem poproszony o komentarz dla Gazety Wyborczej dotyczący stosowania podsłuchów w negocjacjach. Jak zawsze chętnie podzieliłem się moim doświadczeniem i powiedziałem słów kilka na temat praktyk z jakimi spotkałem się w mojej działalności prawniczej.

Oprócz mnie komentarza udzielił, między innymi, mecenas Robert Solga, mój kolega, autor bloga „Tajemnica Przedsiębiorstwa” oraz mecenas Wojciech Piłat prowadzący blog „Prawo upadłościowe i naprawcze”. Każdy z nas analizował problem podsłuchów z nieco innej strony. Stało się tak dlatego, że specjalizujemy się w różnych dziedzinach prawa, zwracamy uwagę na różne aspekty tego samego problemu. Nie da się przecież znać na wszystkim, na rynku nie ma już miejsca dla „wszystkowiedzących” prawników, dzisiaj wiedzieć wszystko, to nie wiedzieć nic. Dlatego tak ważna jest obecnie specjalizacja!

Oczywiście powstaje pytanie gdzie szukać specjalisty!

Mam w tym zakresie pewną sugestię!

Właśnie z myślą o osobach poszukujących specjalistycznych porad prawnych powstał Lex Monitor (stworzony przez Rafała Chmielewskiego również absolutnego specjalistę i profesjonalistę w swojej dziedzinie). Jest to portal gdzie znajdziesz ludzi piszących o prawie nie tylko z pasją i ciekawie, ale przede wszystkim mądrze. Tam możesz znaleźć odpowiedź na nurtujące Cię pytania lub po prostu znaleźć prawnika, który udzieli Ci specjalistycznej porady lub poprowadzi sprawę.

Z uwagi na to, że pisze tam wiele osób na pewno znajdziesz dla siebie właściwego doradcę. Może to być Błażej Sarzalski, który pisze o prawie spółek, czy Agnieszka Swaczyna, która z prawa rodzinnego uczyniła swoją specjalizację. Możesz nawet dowiedzieć się wszystkiego o wspólnotach mieszkaniowych, a to za sprawą Natalii Piotrowskiej.

Jeżeli zatem szukasz specjalisty kliknij na Lex Monitor!

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Łukasz Chmielniak Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Łukasz Chmielniak Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem lchmielniak@chmielniak.com.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.